חיפוש

איש, אישה, זקן וטף – אלה המתנות שיתאימו לכולם!

אי אפשר להתעלם מהקושי שעולה בכל אחת ואחד מאתנו כשאנחנו מבינים שעלינו לקנות מתנה לכמה אנשים שונים. זה קורה לפעמים לקראת אירועים מיוחדים ולעיתים אלו סתם כמה ימי הולדת שמתקיימים באותה תקופה. אנחנו החלטנו להקל על מי שחווה את התסכול בהקשר זה ולבדוק איזה מתנות יתאימו לכל אדם בכל גיל. הישארו אתנו ותוכלו לקנות את אותה מתנה לאיש, אישה זקן וטף.

 

המתנה ה – 1 שתתאים לכולם: מגדיל מסך

המתנה הראשונה שתתאים לכל אדם בכל גיל היא מגדיל מסך. אם נחשוב לרגע על הקטנטנים, הם ישמחו לראות את הסרטון מהפלאפון של ההורים על מסך גדול ונגיש יותר. מבוגרים ישמחו לקבל את המתנה הזו, בגלל שהם כנראה חווים קושי בהסתכלות על מסך קטן בשלב זה של החיים. מדובר במתנה מושלמת שאפשר לקנות לכל אדם באשר הוא ולהפוך אותו לשמח.

מתנה

המתנה ה – 2 שתתאים לכולם: מאוורר מתיז מים

המתנה המושלמת ביותר עבור כל איש בכל גיל היא מאוורר מתיז מים. הרי אנחנו מתגוררים במדינה חמה שהטמפרטורות בה עולות מידי שנה בקיץ. כך שכל אחד ישמח לפריט קטן וזמין שיאפשר לו להתרענן קצת. נציין שערכנו בירור בנושא וגילנו שלא בכל חנות אפשר למצוא מאוורר שכזה. לקח לנו זמן להגיע אל חנות מקוונת שיש לה את המאוורר במלאי. להזמנת מתנה מקורית לחצו כאן ותגיעו אל המאוורר שיצנן את הקרובים אליהם בקיץ הקרוב.

 

המתנה ה – 3 שתתאים לכולם: מכונת סוכר (שערות סבתא)

יכול להיות שקראתם את המתנה ה – 3 שמופיעה בכותרת שלעיל ושאלתם את עצמכם בקול: "הם מציעים לתת מכונת סוכר למבוגר וקשיש?". ובכן, התשובה שלנו לשאלה זו היא חד משמעית כן מ – 2 סיבות:

  1. גם מבוגרים אוהבים שערות סבתא (הם לא תמיד מודים בזה)
  2. מבוגרים וקשישים ישמחו לחלוק את השערות סבתא שלהם עם הילדים שלהם או אחיינים

שיערה של סבתא

המתנה ה – 4 שתתאים לכולם: מגש עץ מתקפל למחשב

המתנה הרביעית והאחרונה שתוצג במדריך זה היא מגש עץ מתקפל למחשב. מדובר בפריט חיוני עבור כל אדם באשר הוא. שכן, כולנו עושים שימוש יום יומי במכשירים ניידים כמו מחשב, אייפד ופלאפון. שימוש במגש עץ מתקפל מאפשר להשתמש במוצרים אלו במקסימום נוחות. כך שאם הילד חולה למשל, הוא יכול לשכב במיטה ולצפות בסדרה האהובה עליו מבלי ללכת לסלון (והדבר נכון גם למבוגרים וקשישים כמובן).

 

לסיום

 

עכשיו אתם מכירים את 4 המתנות שיכולות להתאים לכולם (איש, אישה, זקן וטף), כך שנותר לכם רק לבחור את המתנה המתאימה ביותר מבין אלו שהוצגו לעיל ולרכוש אותה עבור אנשים בגילאים שונים. נאחל לכם בהזדמנות זו שתמיד תדעו לחפש את המתנה המושלמת עבור האהובים שלכם.

גבר אישה

אולי תאהבו גם את