חיפוש

האם מנעול איכותי מונע פריצות

אם יש דבר בסיסי אחד שכל אדם בכל מקום בעולם רוצה שיהיה לו זה ביטחון. תחשבו על זה רגע, אם הייתם פוגשים בדג זהב שמציע לכם 3 משאלות, לא הייתם מבקשים ממנו שיאפשר לכם להיות בטוחים בכל מקום אליו תלכו? סביר להניח שכן. עד שתפגשו דג כזה, יצאנו לבדוק אם מנעול איכותי יאפשר לכם להיות בטוחים בבית שלכם, במשרד או בכל מקום אחר שתהיו. הישארו אתנו ותגלו את המידע שתמיד רציתם לדעת בנושא אבל לא ידעתם את מי לשאול.

 

תכירו תחילה את האנשים שסייעו בכתיבת המדריך

המדריך הנוכחי לא נכתב סתם כך. החלטנו להעלות אותו לרשת לאחר שראינו לא מעט התכתבויות שעלו ברחבי הרשת בנוגע למנעולים ומניעת פריצות. מסתבר שבאזור שבו אנו מתגוררים יש לא מעט פריצות לאחרונה. הדבר גרם לשכנים שלנו ולאלו שמתגוררים ברדיוס הקרוב אלינו לבדוק האם מנעול איכותי יכול למנוע את הפריצות הללו.

ביררנו את העניין עם מי שעדיין (טפו טפו) לא פרצו להם לבית ושאלנו אותם איך הם עשו זאת. גילינו שיש ברשותם מנעול שונה מזה שיש ברשותנו. אנו מזמינים אתכם לקרוא את השורות הבאות ולגלות באיזה מנעול מדובר והאם הוא באמת מונע פריצות.

 

האם מנעול איכותי מונע פריצות?

כפי שאתם יודעים, יצאנו לבדוק פרטים אל מול שכנים שלנו שלא פרצו להם לבית עד היום. שאלנו אותם אם יש להם דרך מיוחדת שהביאה לכך שהבית שלהם חסין מפורצים וגילינו שיש דבר אחד שמשותף לכולם: הם הזמינו לא מזמן מנעולן מקצועי שהתקין בבית שלהם מנעול איכותי ויציב.

אחד מהם אפילו ציין בפנינו שהיה ניסיון פריצה לבית שלו. לדבריו, הפורצים לא התקרבו בכלל לדלת. כנראה שהם ראו את המנעול והבינו שאין להם סיכוי להיכנס דרכה.

 

מה אתם צריכים לעשות כדי למנוע פריצה?

ראוי לציין כי מנעול איכותי יכול למנוע פריצות, אבל אין מדובר כאן במחקר שנערך על ידי מומחים בתחום. כך שיש סבירות כלשהי שפורצים מקצוענים יצליחו לעבור את הדלת בדרך כזו או אחרת. ראוי גם לציין כי הם תמיד יכולים להשאיר את המנעול במקומו ולגשת אל חלון או דלת אחרת שניתן להיכנס דרכם בקלות. כך שאם אתם רוצים למנוע פריצה, כדאי שתדעו שעליכם לבצע את הדברים הבאים:

  1. להזמין מנעולן מקצועי
  2. לחזק את החלונות
  3. לחזק את הדלתות

 

איך עושים זאת?

בשלב הראשון אתם צריכים להזמין מנעולן מקצועי שיבחר עבורכם מנעול איכותי. כזה שיפנה את הפורצים (במידה והם יגיעו) אל אזורים אחרים בבית. לאחר מכן, תצטרכו לחזק את החלונות והדלתות ולהוסיף עליהם מנעולים. כך תהיו בטוחים שאתם שומרים על הבית שלכם מוגן.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת שמנעול איכותי יכול למנוע פריצות, אך יש צורך בפריטים נוספים כדי להביא למקסימום ביטחון.

מנעול למנוע

אולי תאהבו גם את