5 סיבות לבחור ברכב סקודה

מותג הרכב שהתחיל כמושא לצחוק ובדיחות בכל פלטפורמה אפשרית הפך במורד השנים לאחד מתוך 10 הרכבים הכי נמכרים בישראל.

הרכישה ע"י תאגיד רכב גרמני ללא ספק דחפה אותו במעלה הרשימה.

כיום, סקודה ידוע בישראל כאחד הרכבים האמינים, עמידים ושומרים על ערכם בשוק הרכב הישראלי.

אין צורך להתלבט אם באפשרותכם לקנות סקודה. אבל! אך במידה ואתם עדיין מתלבטים, אלו הסיבות שלנו לקנות את הרכב המבוקש.

 

Value For Money

עלות הרכב ומה מתקבל בתמורה לה. רכבי סקודה הנמכרים כיום כיד ראשונה ואפילו דגמיהם הישנים יותר לא מאבדים מערכם בשוק רכבי היד השנייה מעבר לירידת ערך שגרתית של רכב משומש. רכבי סקודה הם חזקים ואמינים, מצוידים במיטב הטכנולוגיה של תאגיד הרכב פולקסווגנג. מאז שהיבואן הרשמי שלהם בארץ, "צ'מפיון מוטורס", לקח עליהם את החסות, רכבי סקודה הפכו לנגישים עוד יותר ופשוטים מאוד לתחזוקה.

 

פלטפורמה משותפת

בגלל הבעלות המשותפת של תאגיד הרכב, סקודה חולקת מכלולי רכב ומערכות מכניות וחשמליות ביחד עם פולקסווגן, סיאט וגם אאודי. למשל – דגם הקארוק, שהוא SUV בגודל בינוני, חולק את אותה שלדת רכב ביחד עם פולקסווגן טיגואן וסיאט אטקה. הבעלות המשותפת על קבוצת רכבים זו מקלה על בעל הרכב בטיפולים השנתיים, מקלה את עלות החלפים ומציעה לו מוסכים מורשים בפריסה ארצית נרחבת מאוד.

 

חווית נסיעה

לא סתם נהגי מוניות בארץ היו מהראשונים לקבל את הסקודה אוקטביה החדשה. רכבי סקודה מגיעים עם מושבים נוחים באופן יוצא דופן, עיצוב פנים נוח וגובה מושבים מדויק שמעניק לנוסעים חווית נסיעה מקסימלית. בנוסף לכך, בזכות מערכות בידוד הקול, מנועים חסכניים וגם מנועי דיזל מתקדמים, רעשי המנוע כמעט ולא מורגשים בתא הנוסעים, גם במהירויות גבוהות בזמן עקיפה.

 

חסכוני זה שם המשחק

רכבי סקודה נבנים עם מנועים שמקבילים כמובן לרכבי פולקסווגן. למשל, מנוע של סקודה קאמיק זהה לחלוטין למנוע של פולקסווגן טי – קרוס. בנוסף על תשתית זהה זו, מנועי סקודה מגיעים עם מערכת בקרה ידידותיות לסביבה שמסייעות למנוע בצריכת דלק מינימאלית וביצועים מקסימליים. סקודה היא מחברות הרכב הבודדות שנתוני צריכת הדלק לפי היצרן כמעט וחופפות לנתוני הצריכה על הכביש.

 

עיצוב, עיצוב ועיצוב

כיום ניתן לראות בשוק של חברת רכב עושה "מתיחת פנים" לדגמים הקיימים. כיום אחד הדגשים הכי חשובים במכירת רכב הוא נראותו החיצונית. סקודה ביצעה זאת בצורה מצוינת לדגם האוקטביה וגם דגם הפאביה של 2022, בקרוב בישראל. נראות חיצונית היא הכל. בזכות מחשבה קפדנית והתאמה לאזרח הממוצע, דגמי סקודה מגיעים גם עם שטח אחסון רכב ונוח בתא המטען. לוח המכוונים נוח, מערכות רדיו ובקרת אקלים חדשות, ביצועי מנוע, תפעול מכני פשוט ועיצוב לא מתפשר. עכשיו יש לכם את כל הסיבות לקנות סדוקה.

 

רכב משפחתי

אולי תאהבו גם את