חיפוש

4 יתרונות למחולל חמצן נייד

לא מעט אנשים בישראל סובלים מאספקת חמצן לקויה לגוף שלהם. העובדה שהחמצן הוא חומר חיוני לא מאפשרת לנו לחיות עם הבעיה הזו, ולכן הומצאו מחוללי חמצן. המטרה של המכשיר הזה היא לספק לגוף שלנו חמצן בצורה מלאכותית, כך שהוא יוכל להתגבר על הבעיות שעלולות להיגרם ממחסור בחמצן. בשנים האחרונות המכשיר הזה עבר שדרוג משמעותי שכדאי להכיר. 

 

מחולל חמצן

מחולל חמצן הוא מכשיר שקולט אוויר, מבצע לאוויר סינון ומוציא חמצן טהור. המכשיר הזה נמצא אצל מי שסובלים מבעיות באספקת החמצן לגוף, ובעזרת וויסות נכון המכשיר עוזר להתגבר על הבעיות הללו. המכשיר מחובר לשקע חשמלי, ומונח במקום קבוע, כך שמי שמשתמש בו יוכל להתחבר אליו.

מחולל חמצן

מחולל חמצן נייד

מחולל חמצן נייד פועל בצורה דומה למחולל החמצן הקלאסי אלא שאת כל זה הוא עושה בלי להיות מחובר לשקע חשמלי. המכשיר הזה נועד לאפשר למי שמשתמש בו לא להיות כבול למקום אחד, וכך למרות הצורך התמידי באספקת חמצן, אפשר להנות מחופש תנועה מלא. לעומת המכשיר הרגיל, למחולל חמצן נייד יש מספר יתרונות שכדאי לכם להכיר.

 

תופס פחות מקום

היתרון הראשון של מחולל החמצן הנייד הוא בנפח המקום שהוא תופס. המחולל הנייח הוא מכשיר חשמלי די גדול, ולא משנה היכן תציבו אותו הוא בהחלט דבר שבולט לעין. עבור מי שגרים בבתים קטנים הוא עלול להוות מטרד של ממש. אז גם אם אתם מחזיקים בכל מקרה את המחולל הנייח אצלכם, אם יש לכם את המחולל הנייד תוכלו לשים את המחולל הנייח במקום פחות חשוב בבית.

 

שמירה על שגרת חיים עד כמה שניתן

אחד הדברים הכי חשובים עבור אנשים חולים הוא שמירה על שגרה עד כמה שניתן. על אף שהטיפולים הרפואיים לא תמיד מאפשרים את זה, שגרה קבועה היא מתכון בטוח למצב בריאותי משופר. זו בדיוק הסיבה שמחולל החמצן הנייד הוא מכשיר שכדאי שיהיה לכם. בזכות המכשיר הזה תוכלו לטייל, להשתתף באירועים כמו כולם, ואפילו לטוס לחו"ל כמו שאתם אוהבים.

מחולל חמצן

ביצוע פעילות ספורטיבית

פעילות ספורטיבית היא דבר חשוב, במיוחד עבור מי שסובלים מבעיות במערכת הנשימה. אסור לכם להגיע למצב שבו אתם לא מבצעים פעילות ספורטיבית בשל הבעיות הללו כיון שזה עלול להחמיר את מצבכם. מחולל חמצן נייד בנוי בצורה כזו שניתן לבצע איתו פעילות ספורטיבית כמעט בלי להרגיש אותו.

 

עבודה שקטה

כפי שהסברנו, בתוך מחולל החמצן ישנו מנגנון פעולה פנימי שמבצע סינון לאוויר. המנגנון הזה עלול להשמיע רעש מטריד, ובמחולל חמצן נייד נעשה מאמץ גדול על מנת לצמצמם את הרעש הזה למינימום ההכרחי.

 

לסיכום

מחולל חמצן נייד הוא הדרך הטובה ביותר לשמור על שגרה אצל מי שזקוקים לחיבור לחמצן. הפעולה של המחולל היא על סוללות, והיא מאפשרת לחולה

להתנהל בצורה כמעט רגילה.

מחולל חמצן

אולי תאהבו גם את

לאטום גגות
למה חשוב לאטום גגות?

לאחרונה אנו שומעים על מקרים מצערים רבים שאירעו למי שלא הכירו בחשיבות של איטום גגות. יכול להיות שגם אתם נחשפתם לתוצאות של המקרים הללו שעלו

קראו עוד »
הֲגָנָה
מה הוא צו הגנה?

אלימות במשפחה היא נושא חמור, ולצערנו בישראל קיימים מקרים רבים ומצערים של אלימות במשפחה, הן כלפי בנות הזוג והן כלפי חברי משפחה אחרים. למרבה המזל,

קראו עוד »