6 דרכים מקוריות לשפר את החוויה עם בת הזוג

סקס הוא אחד החלקים החשובים במערכות יחסים. בין אם אתם עושים סקס מטריף חושים באופן קבוע או שאתם לא מאוד פעילים בזירה הזו, תמיד יש מקום ללמוד עוד כדי לשפר את החוויה עבור שניכם. במיוחד בשבילכם אספנו מספר טיפים שבתקווה יעזרו לכם לשפר את חיי המין שלכם. תהנו!

 

  1. נתחיל בלעשות סקס

כדי שחיי המין שלכם יהיו טובים אתם צריכים, ובכן, לקיים יחסי מין וכמה שיותר. כן, אנחנו יודעים שהשגרה קשוחה ושוחקת ויש לא מעט דברים שמנסים בכל כוחם למנוע מאיתנו לעשות סקס. אבל כשתתחילו לא תתחרטו.

 

  1. "עזרים" חיצוניים זה בסדר

לפעמים בא לנו לעשות סקס אבל הגוף לא ממש משתף פעולה. זה קורה בגלל מגוון סיבות, אבל זו לא גזירת גורל ואין סיבה שאם קשה לכם להעמיד לא תעשו סקס. ולא, אנחנו לא מדברים על ויאגרה – די נמאס לנו מכימיקלים. ישנם תחליפים טבעיים טובים לא פחות, כגון תחליף קמגרה שידוע גם כדבש החשק. אין צורך במרשם רופא, כל החומרים טבעיים לחלוטין והתוצאות מורגשות כבר מהשימוש הראשון. על לא דבר.

 

  1. זה חשוב לעשות סקס אבל לא בכוח

נסייג כאן את הסעיף הקודם – אנחנו בהחלט בעד לעשות סקס וכמה שיותר אבל לפעמים פשוט לא בא לנו וגם זה בסדר. זה נהדר וטוב לשלב סקס באופן קבוע בשגרה, אבל צריך להקפיד גם שהסקס לא ייהפך למטלה מייגעת. כשאנחנו מכריחים את עצמנו לעשות סקס זה בעיקר מתסכל וגורם לירידה של החשק המיני (אך גם על זה ניתן להתגבר ונגיע לכך).

 

  1. ותרו על האגו

חדר המיטות צריך להיות מקום בטוח, עוטף ואוהב עבור שניכם. זהו מרחב שצריך להיות נטול מכל שיפוטיות, הגדרות ביקורתיות ואגו. אתם לא בתחרות זה מול זה, ולא צריך לשמור על האגו. תשתחררו ותזכרו כי זהו הזמן האינטימי ביותר בו אתם הכי קרובים אחד לשני.

 

  1. אוכל זה סקסי

החוויה המינית הזוגית שלכם יכולה לנסוב גם סביב אוכל. הקשר בין אוכל לסקס פועל בכמה מישורים: גם במישור בו יש מאכלים שנתפסים כסקסיים וארוחה רומנטית עם אוכל נהדרת היא בהחלט פתיח נהדר לסקס פרוע. אבל זה לא רק זה: יש מאכלים מסוימים שמגבירים את הליבידו והתשוקה שלכם זה לזו. כך למשל, סלרי ידוע כירק שמשפיע לטובה על ריח הזיעה והופך את ריח הגוף למגרה. מאכלים נוספים כאלו הן צדפות, סלמון, בננות ועוד.

 

  1. לעשות ספורט ישתלם לכם גם במיטה

יש כל מיני סיבות שהופכות פעילות ספורטיבית לכדאית: זה גורם לנו להרגיש טוב יותר, שומר על הבריאות, תורם למראה החיצוני אבל לא רק זה – פעילות ספורטיבית משפרת גם את חיי המין. פעילות גופנית מחדירה בנו אנרגיה ומוטיבציה, ואלו נהדרות בחדר המיטות. חוץ מזה, בגדי ספורט זה מדליק ומעורר את החשק המיני בלי קשר.

6 דרכים מקוריות לשפר את החוויה עם בת הזוג

אולי תאהבו גם את